Kuvaus
Hänestä
Jokainen päivä ei ole seksin päivä; joskus se on vain seurapäivä. Tosin mies ei halua seksiä päivittäin ja haluaa vain tuntea toisen kehon lämmön lähellään joinakin päivinä, mutta mitä tehdä, kun lähellä ei ole ketään, jolta lämpöä saisi? No, Dorie on täällä sitä varten. Tämä elävä seksinukke on hyvä seuranukke.
Jos etusijalla on kumppanuus, tämä silikoninen seksinukke on se, mitä sinun pitäisi hakea. Tällä aidolla nukella on realistisin ihmisen kaltainen iho ja se antaa sinulle kaipaamasi lämpöä.
Doriella on suloinen ilme ja hänen ympärillään on rauhallinen aura, joka saa sinut vain haluamaan olla hänen seurassaan. Jos saat tuulella, tämä aikuinen seksinukke on yhtä valmis harrastamaan seksiä kanssasi. Et ole koskaan kuvitellut, miltä seksi tämän seksinuken kanssa näyttää; se on erityisen makea maku.
Tällä julkkisseksinukella on mitä tahansa haluamaasi laatua: hyvä, suloinen ja rauhallinen ystävä, lempeä vaimo ja seksikäs, kuuma ja eroottinen rakastajatar; riippumatta roolista, jonka haluat tämän nuken näyttelevän, hän on valmis näyttelemään sen täydellisesti.
Mitat
| Materiaali | Silikonipää + TPE-runko |
| Korkeus | 170 cm |
| Rinta | 83 cm |
| Vyötärö | 56 cm |
| Hip | 97 cm |
| Emättimen syvyys | 17 cm |
| Anal Depth | 17 cm |
| Nettopaino | 40kg |
Nukke galleria























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.