Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 156 cm C-kuppi |
| Nettopaino | 27kg |
| Täysi rintakuva | 64 cm |
| Rinnan alla | 52 cm |
| Vyötärö | 40 cm |
| Hip | 78 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 34 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.