Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | Täysi silikoni |
| Korkeus | 170 cm |
| Rintakuva | 91 cm |
| Vyötärö | 72 cm |
| Hip | 95 cm |
| Arm | 62 cm |
| Hartianleveys | 43 cm |
| Jalan pituus | 78 cm |
| Jalan pituus | 24 cm |
| Peniksen pituus | 15 cm / 25 cm |
| Suun syvyys (vain pehmeä pää) | 12 cm |
| Anal Depth | 16 cm |
| Nettopaino | 38kg |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.