Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 168cm F-kuppi |
| Nettopaino | 45kg |
| Täysi rintakuva | 94 cm |
| Rinnan alla | 67 cm |
| Vyötärö | 58 cm |
| Hip | 98 cm |
| Jalan pituus | 21 cm |
| Olkapää | 41 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria












Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.