Kuvaus
Hänestä
Mitat
| Materiaali | TPE |
| Kehon koko | 157cm E kuppi |
| Nettopaino | 42kg |
| Täysi rintakuva | 98 cm |
| Rinnan alla | / |
| Vyötärö | 54 cm |
| Hip | 93 cm |
| Jalan pituus | 20 cm |
| Olkapää | 40 cm |
| Emättimen syvyys | 18 cm |
| Peräaukon syvyys | 15 cm |
| Suullinen syvyys | 12 cm |
Nukke galleria
![]()









Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.