Kirjeldus
Temast
Seksnukud on loodud visuaalselt rahuldavalt ja väga rahuldavalt. Hollandi naiste seksinukud on väga populaarsed seksnukud, kuna need polnud mitte ainult esimesed Hollandi meeste disainitud seksnukud, vaid vajasid andekaid skulptoreid ja kunstnikke, et muuta need selliseks, nagu nad on.
Meie Hollandi naiste nukud on erootilised nukud. Nad märgivad kõik teie seksuaalelu nimekirjas olevad ruudud ja on väga perses. Neil on vaginaalsed huuled, mis on väga pehmed ja realistlikud.
Ta on parim müügil olev seksinukk ja ta on ka naissoost armastusnukk. Ta on parim kaaslane ja kui sa kohtled teda suurepäraselt, veedab ta sinuga terve elu.
Fuckable nuku ostmine tähendab, et magamistoas ei teki mingeid katkestusi ja saate maratoni seksida tunde, sest ta ei kurda.
Need seksnukud on ka odavad elusuuruses seksnukud. Kuigi need on valmistatud parimast materjalist, on need siiski väga taskukohased ja eelarvesõbralikud.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 157 cm |
| Rindade joon | 67 cm |
| Vööjoon | 48 cm |
| Hip Line | 77 cm |
| Õlgade laius | 30 cm |
| Käe pikkus | 63,5 cm |
| Jala pikkus | 103 cm |
| Jalade suurus | 20 cm |
| Reie joon | 43 cm |
| Vasika joon | 27 cm |
| Neto kaal | 29,5 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii













































































Arvustused
Ülevaateid veel pole.