Kirjeldus
Temast
Kas olete kunagi rannas seistes või lebades värske ja armsa kaunitari poolt hinge kinni jäänud? Sweetheart pakub oma armsas bikiinikomplektis suurepäraseid rannatüdrukuid. Oh, kiusatust see pisike pealistükk ära rebida ja need täiuslikud tissid endale otsa vahtida... see on lahe kogemus! Süütud, suured armsad silmad ja nägu – see noor daam paneb sind kindlasti voodis andma endast parima ja halvima. Siis on ka suurepärased juuksed. Kes ei tahaks imeliste juustega kaunitari? See on see, mida sa tõmbad, kui pead talle andma õppetunni selle kohta, kes on voodis boss!
Selle hea suurusega, 170 cm pikkuse nukuga saate tõelise elukogemuse.
See on väga realistlik täiskasvanud armastusnukk. Ta pole lihtsalt nagu iga nukk, vaid elusuuruses seksnukud meestele, tõelistele meestele! Ta on kaugel kõigist võltsitud seksnukudest või kasutatud pärisnukudest. Ta on suurepärane valik seksnuku mänguasjade hulgast. Samuti vaatamisväärsus, mida tasub näha alasti seksinukkude puhul. Kui tahad ka teda jõhkralt persse keppida, on ta suurepärane anaalseksi nukk. Mõelge "koogile ookeani ääres". *pilgutab silma*
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 170 cm C tass |
| Rind | 83 cm |
| Rinnaalune | 67 cm |
| Vöökoht | 55 cm |
| Puusad | 85 cm |
| Vaginaalne sügavus | 18 cm |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
| Neto kaal | 37 kg |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.