Kirjeldus
Temast
Kas vajate kuuma seksinukku? No tule siia vaatama! See rinnakas seksnukk on nii vapustav pomm ja me teame, et ka teie näete seda. Blondil seksinukul on naiselikud näojooned ja silmad, mis tunduvad pisaratele nii lähedal, et see viitab tema otsas olevate degradatsiooniväädlustele.
Suur seksnukk sobib suurepäraselt neile, kellele meeldivad kvaliteetsed seksnukud, ülemine riiul, kvaliteetne tipp ja lõbus vaadata.
See kena näoga esmaklassiline seksnukk on valmistatud parima kvaliteediga materjalidest ning on veekindel ja vähe hooldust vajav, mistõttu on see ideaalne valik inimestele, kes ei taha kaltsuga puhastamiseks pingutada.
Ta on realistlik seksnukk ja tal on tema valmistamisel kasutatud modelli figuuri, kõvera kehaga keskmise suurusega modell.
Tema terasest skelett aitab kuvada tema pikki jalgu ja peenelt maalitud nuku jooni. Sa võid vaid imestada, kuidas näeksid tema jalad punaste kontsadega sinu ümber.
Pommuudis näeb välja nagu unenägu ka tegevuseta, aga voodis? Ta ja tema õnnelikud hüppavad tissid on otse unenäost väljas.
Pikad jalad, täiuslikud seksnuku jalad, paugutav keha? Kõik märgid viitavad heale ajale.
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kõrgus | 162 cm |
| Rind | 78 cm |
| Vöökoht | 57 cm |
| Hip | 88 cm |
| Õlg | 36 cm |
| Jala pikkus | 85 cm |
| Käe pikkus | 55 cm |
| Jala pikkus | 22 cm |
| Neto kaal | 36 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vaginaalne sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii


















Arvustused
Ülevaateid veel pole.