Kirjeldus
Temast
Have you ever had a surprise sex doll fuck? If not, today just might be your lucky day. This real sex doll pornhub star is one of the hyper-realistic sex dolls that will make you believe you’re having intimacy with a real human. The choisir sex doll is better than any 5 to 12-inch sex doll, though his member is detachable. You heard us right; it is not only a woman who pretends to be a sex doll. This male sex doll will have you believing that is true of the men, too. The lifelike pmv sex doll has such smooth skin that she is the first and last male sex doll women try on their journey. Once you try him and his 3d sex doll face and abs, you will never need another sex doll. He is the best realistic sex doll for sale if you like men.
Mõõtmed
| Materjal | TPE pea + TPE korpus |
| Kõrgus | 165cm E-tass |
| Õlg | 32 cm |
| Rinna ülaosa | 82 cm |
| Alumine rind | 59 cm |
| Vöökoht | 54 cm |
| Hip | 86 cm |
| Reie ümbermõõt | 51 cm |
| Vasika ümbermõõt | 29 cm |
| Jala pikkus | 89 cm |
| Jalade pikkus | 23 cm |
| Neto kaal | 37 kg |
| Suu sügavus | 12 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii





















Arvustused
Ülevaateid veel pole.