Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rind | 86 cm |
| Vöökoht | 71 cm |
| Hip | 89 cm |
| Arm | 50 cm |
| Õlgade laius | 44 cm |
| Jala pikkus | 86 cm |
| Jala pikkus | 22 cm |
| Peenise pikkus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 10 cm |
| Anaalne sügavus | 20 cm |
| Neto kaal | 53 kg |
Nukugalerii

2,200.00$ Algne hind oli: 2,200.00$.1,599.00$Praegune hind on: 1,599.00$.

For one, you have found the most qualified real sex doll supplier. We are doll experts from Hongkong, with over 7 years experience in trading sex dolls online. sndoll is one of our top online stores, and it is a place where you can find more than 4000 sex dolls, be it TPE, silicone, Curvy busty sex dolls, etc. All dolls manufactured by famous brand are high quality and are very realistic.
Kas teil on endiselt küsimusi? võtke meiega ühendust e-posti teel või külastage meie KKK lehte
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 170 cm |
| Rind | 86 cm |
| Vöökoht | 71 cm |
| Hip | 89 cm |
| Arm | 50 cm |
| Õlgade laius | 44 cm |
| Jala pikkus | 86 cm |
| Jala pikkus | 22 cm |
| Peenise pikkus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 10 cm |
| Anaalne sügavus | 20 cm |
| Neto kaal | 53 kg |

| Kõrguse järgi | 170-180 cm |
|---|---|
| Materjali järgi | TPE |
| Kaalu järgi | Üle 51 kg |
| Funktsioonide järgi | Mees |
Arvustust võivad jätta ainult sisselogitud kliendid, kes on selle toote ostnud.
Pakume tavapärastele esemetele rahvusvahelist standardset tasuta kohaletoimetamist; Samuti pakume mõnes riigis kiiret kohaletoimetamist. Tarnevalikuid näete kassalehel
Piiratud alad: All Islamic countries, South America (Mexico,Brazil, Peru, etc), India.
– USA / Europe warehouse items: It will take 3-7 days to your door, Please select our international warehouse based on your region.
– If shipping from manufacturer,
Your doll will be made in 1 to 3 business days after payment has been received, and it will take an additional 7 to 50 days to ship, You will see shipping options at checkout page
Kui teie nukk on saatmiseks valmis, saadetakse teile e-posti teel jälgimisnumber.
Teie nukutellimuse puhul aktsepteerime järgmisi makseviise:
For more questions, you can visit FAQ page
SnDolli jaoks on meie prioriteet teie privaatsuse kaitsmine. Kasutame kindlaid ja lihtsaid saatekarpe, millel puudub äratuntav kaubamärk või märgistus. Sul pole millegi pärast muretseda. Meie kaalutlusõigus muudab teie paketi sisu kellelegi tundmatuks.
A plain cardboard box will be used to package the doll. The box has no label that might indicate what’s inside. Who or what is within is unknown
Depending on when you tell us of the cancellation from the time of purchase, the following cancellation and restocking fees could be charged:
12 tunni jooksul: täielik tagasimakse
24 tunni jooksul: 70% tagasimakse
48 tunni jooksul: 20% tagasimakse
-Palume teie kannatlikkust, kuna saadame teie tellimuse aeglaselt vääramatu jõu (nt COVID-19, sõjad, maavärinad jne) tõttu.
-If you decide to cancel your order because of prolonged delivery times and the delivery time is prolonged (more than 30 days past the anticipated date) due to the forwarding company’s error at work, the indemnity is shared by SnDoll and the forwarding company. The compensation ratio is typically 20% of the total amount.
Palun võtke meiega kohe ühendust, kui teie nukk saabub kahjustatud või kvaliteediprobleemiga. Aktsepteerime tagastamist või vahetust teile tasuta, kui kahju tekkis meie süül.
Teie kui kliendi täielik rahulolu on meie peamine mure. Jälgime pidevalt iga tootmis- ja pakkimisprotsessi etappi, tagamaks, et 99.9% neist nukkudest on igas mõttes veatud. Lisateabe saamiseks vaadake saatmis- ja tagastuspoliitikat.
Ingliskeelne kasutusjuhend saadetakse e-postiga pärast teie paki saatmist



















































Arvustused
Ülevaateid veel pole.