Kirjeldus
Temast
Seksistseen on tõesti läbi teinud mõned radikaalsed muutused. Need muutused mõjutasid paljusid asju. Mõned head ja mõned halvad. Seksnukkude ja naudingute nukkude avastamine on asja tõesti paremaks muutnud. Möödas on päev, mil seksuaalse rahulduse saamine tähendas ainult intiimseid sidemeid vastassooga.
Armastusnukud meestele on andnud meestele vabaduse olla sõltumatud. Need nukud võimaldavad meestel rahus oma seksuaalseid naudinguid nautida. Mõned mehed eelistavad naudinguks kasutamiseks tõelise välimusega seksnukke. Nendeks on näiteks Jaapani armastusnukud ja yumi armastusnukud. Mõlemad liigitatakse väikeste rinnanukkude kategooriasse, neil on väikesed või üldse mitte rinnad. Neil on ka mõned realistlikud funktsioonid.
Need täispuhutavad armastusnukud võimaldavad meestel oma armunukkudega ringi liikuda ja pakuvad neile seda mugavust. Seksnukumängud tulevad siis, kui mehed seksnukkude seltsis lõbusaid tegevusi teevad.
Sellised seksinukud ravivad katkiseid mehi, kellel on probleeme enesehinnanguga. Nad panevad nad ennast uuesti armastama. Neid kasutatakse ka noorte meeste armastuse õpetamiseks. noormehed kasutavad selliseid nukke seksimängu kogemuse saamiseks.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 158 cm |
| Rind | 81 cm |
| Vöökoht | 58 cm |
| Hip | 87 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 11 cm |
| Vaginaalne sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.