Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Täis silikoon |
| Kõrgus | 168cm E Cup |
| Täielik rind | 87 cm |
| Rinna all | 67 cm |
| Vöökoht | 58 cm |
| Hip | 89 cm |
| Õlgade laius | 37 cm |
| Jala pikkus | 85 cm |
| Kinga suurus | 37 cm |
| Vagiina sügavus | 16 cm |
| Anaalne sügavus | 13 cm |
| Neto kaal | 36 kg |
Nukugalerii











Arvustused
Ülevaateid veel pole.