Kirjeldus
Temast
See on elutruu kvaliteetne 150 cm seksnukk. See samantha seksnukk, keda rünnatakse päris nukk, on väga vastupidav seksnukk. Ideaalne, kui soovite palju enamat kui 1-tollist seksnukku. Selle põhjuseks on asjaolu, et see teemantnukk-porno-seksnukk loodi optimaalse seksuaalse stimulatsiooni tagamiseks.
Lisaks on see seksnukk orgasmi tekitav tõeline nukk loodud spetsiaalselt teie täieliku rahulolu saavutamiseks. See tähendab, et selle seksnuku müügiga Ühendkuningriigi tõelise nuku kõik funktsioonid ja detailid on suunatud teie naudingu ja stimulatsiooni maksimeerimisele.
Pealegi valmistas selle dillo seksnuku üks juhtivaid seksnukkude mänguasjade tehaseid. See tähendab, et saate kvaliteedi ja igakülgse jõudluse garantii. Niisiis, selle seksnukuga nova valge tõeline nukk. Teie täielik seksuaalne rahulolu on kindel. Saate uurida ja katsetada rohkem kui ühe seksnuku nimega, kuna see realistlik seksnukk on välimuse kohandamiseks piisavalt mitmekülgne.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 163 cm |
| Rindade joon | 94 cm |
| Vööjoon | 79 cm |
| Hip Line | 114 cm |
| Õlgade laius | 36 cm |
| Käe pikkus | 67 cm |
| Jala pikkus | 55 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Reie joon | 65 cm |
| Vasika joon | 36 cm |
| Neto kaal | 52,5 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii









Arvustused
Ülevaateid veel pole.