Kirjeldus
Temast
Välimuselt pomm ja voodis pomm, see nunnu võib oma armsate pruunide silmade, väikeste roosade huulte, kena naha ja pruunide pikkade tukkidega juustega välja näha täiesti armas ja süütu, kuid voodis on ta tõeline lits. See tähendab, et ta saab sinu riistaga nii hästi hakkama, et sa annad talle oma isikliku encore'i tema oskustest. Selle 157 cm pikkuse päriselu seksinukuga on kaasas kena ümmargune rindade komplekt; ta on odav armas nukk, kellel on kõik sinu võrgutamiseks vajalikud maneerid ja riietus – kas sa näed seda ahvatlevat seksikat satsilist riietust, mille pealt on need plekitud rinnad peaaegu välja voolanud? Realistlik seksnukk, mis on nii armas, kuid samas nii kogenud, et teile meeldida – või ta võib olla täiesti süütu, kõik sõltub rollist, mida soovite, et ta mängiks. Armas armunukk ja ka realistlik naissoost armunukk. Ta on teie parim valik, kui soovite oma veidrikule pähe panna ja tõeliselt rahuloleva vabastuse saate. Temasugused päriselulaadsed seksinukud on kokku 360 kraadine pakett. Mine tema järele, sa uinutad, sa kaotad.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 157 cm |
| Rind | 96 cm |
| Vöökoht | 64 cm |
| Hip | 113 cm |
| Neto kaal | 45 kg |
| Suuline sügavus | 15 cm |
| Vagiina sügavus | 17 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii










Arvustused
Ülevaateid veel pole.