Kirjeldus
Temast
Mida sa oled lugenud ehtsate jaapani punastesse riietatud nukkude kohta? Meie uhkus MiisooDolli juures on see, et toodame iga kord erakordseid nukke ja Quinn pole erand. Ta on üks parimaid armastusnukke, mida saate, kui soovite naudingut ja seksuaalset rahulolu. Ta on realistlik silikoonist armastusnukk ja nagu me kõik teame, on silikoonnukud parimad nukud. Need kestavad kauem, on veekindlad ja neid on raske värvida.
Quinn on üllatus ja me isegi ei tea, kust alustada! Ükskõik, milliseid seksinukumänge mängite või mitu korda olete ühe naisnuku müügiks saanud, ei unustata Quinni esimest korda nähes. Tal on Ameerika armastusnuku ja jaapani tõelise armastusnuku tunnused, nii et kui teile meeldivad segased naised, siis hankige ta.
Nagu Barbie-seksnukkudel, on ka temal kaldus mandlisilmad, täiuslik nina ja kõige täidlasemad huuled, nii et kui soovite suudlevat nukku, on Quinn teie valik. Ta on ka K-cup seksnukk ning tema suurte rindadega on mõnus mängida ja masseerida. Ta on ka jala seksinukk, mis sobib ideaalselt meestele, kellele meeldivad jalad. Tal on teie rõõmuks kolm ava.
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 155 cm |
| Rind | 74 cm |
| Vöökoht | 56 cm |
| Hip | 87 cm |
| Õlg | 33 cm |
| Arm | 47 cm |
| Jalg | 82 cm |
| Jalg | 18 cm |
| Neto kaal | 32 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 17 cm |
Nukugalerii












Arvustused
Ülevaateid veel pole.