Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | TPE |
| Kõrgus | 160 cm |
| Rindade joon | 85 cm |
| Vööjoon | 61 cm |
| Hip Line | 97 cm |
| Õlgade laius | 37 cm |
| Jala pikkus | 75 cm |
| Käe pikkus | 61 cm |
| Reie joon | 51 cm |
| Vasika joon | 32 cm |
| Jalade suurus | 21 cm |
| Neto kaal | 39 kg |
| Suuline sügavus | 13 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Anaalne sügavus | 16 cm |
Nukugalerii








Arvustused
Ülevaateid veel pole.