Kirjeldus
Temast
Mõõtmed
| Materjal | Silikoonpea + TPE korpus |
| Kehasuurus | 158cm C-tass |
| Neto kaal | 32 kg |
| Täielik rind | 71 cm |
| Rinna all | 52 cm |
| Vöökoht | 47 cm |
| Hip | 89 cm |
| Jala pikkus | 20 cm |
| Õlg | 31 cm |
| Vagiina sügavus | 18 cm |
| Päraku sügavus | 15 cm |
| Suuline sügavus | 12 cm |
Nukugalerii


































Arvustused
Ülevaateid veel pole.