Beskrivelse
Om hende
I disse dage bliver mange mennesker mere og mere interesserede i ideen om at have sex med en kvindelig sexdukke. Ideen om at have en dukke, der er lige til dig, er et meget populært koncept. At have sex med en dukke forbløffer dem stadig. Det bedste er, at der er så mange muligheder at vælge imellem. Det er som at vælge sin egen julegave fra julemanden.
realistiske sexdukker er blevet så populære. Disse dukker er elsket på grund af deres lille bærbare størrelse. De nøgne sexdukker kommer klædt i bikini. De er også elsket, fordi de er en af de mest tilpasselige sexdukker.
Disse sexdukker bliver også brugt i sexvideoindustrien. Folk skyder porno med sexdukker hele tiden. Den måde sexdukker vinder popularitet på, synes jeg, at alle burde have en for sig selv. Folk bør besøge sexdukkebutikken og hver få en. At bruge en sexdukke har mange f fordele. De kan bruges til at øge tilliden til folk, der mangler det lidt. De kan også bruges til at behandle erektil dysfunktion hos mænd.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 153 cm |
| Bryst | 88 cm |
| Talje | 54 cm |
| Hofte | 100 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
| Mundtlig dybde | 11 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri















Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.