Beskrivelse
Om hende
Vil du have en hardcore sexdukke? En voksen kærlighedsdukke, der ser ægte ud og ved, hvordan man bevæger sin krop og behager dig? Nå, vi har en harmonidukke til salg, og du kan være sikker på, at hun kan alle tricks. Virtual reality-sexdukker er ikke længere så tilfredsstillende, så hvorfor ikke prøve en HD-sexdukke, der vil være lige foran dig for den ultimative seksuelle oplevelse?
Hun er lavet af den bedste kvalitet silikone, men hun er ikke for dyrt prissat. Hun er en sexdukke af høj klasse, og hvis du køber kærlighedsdukker, ved du, at det er virkelig svært at få kærlighedsdukker af høj kvalitet som hende.
Alt fra hendes skulderlange hår til hendes kjole er af høj kvalitet, og da hun er sådan en hot-look dukke, vil du nyde at se på hendes ansigt, selv når du ikke knepper hende.
Hun har en aftagelig dukkefisse, som du kan tage ud for at bruge senere, hvis du ikke vil løfte hele dukken, og da hun er realistisk vægtet, er hun perfekt til alle fra erfarne til nye sexdukkebrugere. Hendes indbyggede metalskelet hjælper hende også til at tage flere poseringer for at give dig bedre vinkler, mens du knepper hende i røv eller fisse.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 165 cm |
| Buste | 84 cm |
| Talje | 55 cm |
| Hofte | 88 cm |
| Skulder | 34 cm |
| Arm | 55 cm |
| Ben | 89 cm |
| Fod | 19 cm |
| Nettovægt | 36 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.