Beskrivelse
Om hende
It is possible to experience sex doll malfunction but it can be fixed. You can download 3d sex doll templates that highlight how to go through minor rear end sex doll malfunction. The Delores sex doll has perky boobs which are soft when you palm them.
It is possible for the sex doll Valparaiso Indiana porn to act as foreplay material. This means you get to mimic the moves there, getting yourself aroused at the same time. The molly evo sex doll is made from Tpe, a material with durable composition.
The Japan sex doll real size might not be perfect for you. Which is why the Vulcan sex doll size chart is included to help. In delivering the sex doll Beatriz, discreet shipping is available. The black sex doll is purchased by many because it doesn’t stain but you can change skin colour at anytime.
Dimensioner
| Højde | 165 cm |
| Vægt | 40 kg |
| Bryster | 87 cm |
| Under Bust | 69 cm |
| Talje | 63 cm |
| Hofte | 111 cm |
| Skulder | 38 cm |
| Lår | 51 cm |
| Fod | 23 cm |
| Vagina | 18 cm |
| Anus | 17 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.