Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Silikonehoved + TPE krop |
| Højde | 160 cm |
| Nettovægt | 37 kg |
| Fuld Buste | 85 cm |
| Under Bust | 67 cm |
| Kop | D |
| Talje | 63 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Mundtlig | Valgfri |
| Vagina | 20 cm |
| Anus | 20 cm |
| Skulder | 37 cm |
| Arm | 67 cm |
| Ben | 77 cm |
| Fod | 22,5 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.