Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 166 cm |
| Buste | 85 cm |
| Ned buste | 66 cm |
| Hofte | 90 cm |
| Talje | 59 cm |
| Skulder | 41 cm |
| Armlængde | 45 cm |
| Håndlængde | 16 cm |
| Benlængde | 86 cm |
| Mundtlig | 12 cm |
| Vaginal | 16 cm |
| Anus | 14 cm |
| Fodlængde | 22 cm |
| Nakkeomkreds | 27 cm |
| Nettovægt | 38 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.