Beskrivelse
Om hende
En sexdukke i naturlig størrelse, der passer perfekt til din smag? Hvorfor tilpasser du det ikke selv? Sex dukke genie giver dig muligheden for at lave en tilpasset sex dukke, præcis som du ønsker.
Vær ikke genert, du får al den kunstneriske frihed.
Måske vil du have en dukke med tatoveringer eller piercinger. En aftagelig dukkefisse eller en fast en? En dukke med stor røv eller en fast dukke?
Kunne du tænke dig en langhåret dukke eller en krølhåret dukke? Hår at trække i eller vikle fingrene ind, mens du knepper?
Kunne du tænke dig en barmfagre sexdukke, med banker store nok til at bruge som pude, eller vil du gerne have en lille brystkærlighedsdukke, lille og med en kvindelig sexdukke?
Uanset hvad du gerne vil have, at din ledsagerdukke skal være, kan vi få det til at ske for dig, bare sig ordet!
Du kan bestemme, hvilket materiale din VIP-sexdukke er lavet af. Silikone, TPE eller latex – hvis du ikke er allergisk.
Denne vej giver dig også mulighed for at anmode om indbygget varme, en aftagelig dukkepenis og kropsmodifikationer som piercinger eller tatoveringer (fra vores udvalg).
Vær ikke genert, kom og byg en dukke.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 157 cm |
| Bryst | 94 cm |
| Talje | 67 cm |
| Hofte | 115 cm |
| Skulder | 43 cm |
| Benlængde | 70 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Fodlængde | 19 cm |
| Nettovægt | 51 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Vaginal dybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.