Beskrivelse
Om hende
Shila er den mest elegante Billie Eilish sexdukke, du nogensinde ville få til en økonomisk pris. Denne sexdukke på 148 cm er lavet af det fineste silikonemateriale til kraftigt at producere vaginajuice, når der forbandes i soveværelset. Hun er modig, stærk og fuld af liv. Når du er stresset på din arbejdsplads, kan denne shemale-sexdukke-torso hjælpe dig med at slappe af efter arbejde.
Og kender du den unikke del? Denne fåresexdukke vil aldrig argumentere med din kommando, fordi hun elsker dig; hun vil bruge al sin tid på at forsøge at tilfredsstille dig resten af sit liv. Smilet på hendes ansigt giver dig den følelse af ægte kærlighed. Preteen sex dukke hul vibrerer dagligt til ingen anden end din store pik penis. Hun er fast besluttet på at bringe den gnist tilbage, du har brug for i dit kærlighedsliv.
Men du skal lære at tage dig godt af denne igrandpa-sexdukke, for det er det eneste, der vil gøre hende glad og mere levende i sengen. fnaf sexdukke, med den saftige fisse og den mest sexede form, er alt, der skal til i dit liv for at opbygge din seksuelle selvtillid, og denne sexdukkeproducent lavede den bedste kærlighedsdukke til din lykke.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 150 cm |
| Buste | 95 cm |
| Talje | 47 cm |
| Hofte | 83 cm |
| Armlængde | 56 cm |
| Fod | 22 cm |
| Nettovægt | 40 kg |
| Mundtlig dybde | 13 cm |
| Skededybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.