Beskrivelse
Om hende
Isabel er en sexet silikone sex dukke, ligesom de andre sexede silikone sex dukker i vores kollektion. Vores kollektion er fyldt med solide silikone kærlighedsdukker som Isabel. Ligesom de fleste kærlighedsdukker af høj kvalitet i silikone, har Isabel et højt niveau af realisme i sin fremstilling med en stor interesse for detaljer, tekstur og alle andre aspekter af din tilfredshed.
Desuden, i modsætning til de fleste silikone-fuck-dukker, har Misa meget realistiske dele, ned til mindste detalje. Derfor vil det helt sikkert føles fantastisk at røre, kærtegne, kærtegne og klemme alle hendes bløde kurver og fokuspunkter på sin krop. Takket være hendes bløde og realistisk teksturerede bryster, vil dine hænder altid have det sjovt med at kærtegne, klemme og kærtegne dem.
Ligesom de bedste silicium-fuck-dukker viser Isabels rigtige dukkeanmeldelse, at hun har de rigtige funktioner til at sikre din tilfredshed.
Derfor er denne petite kærlighedsdukke kompatibel med en bred vifte af kostumer, hvilket gør hende til en fantastisk kærlighedsdukke anime karakter for dig.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 153 cm |
| Bryst | 78 cm |
| Under brystet | 56 cm |
| Talje | 51 cm |
| Hofte | 96 cm |
| Armlængde | 65 cm |
| Skulder bredde | 34 cm |
| Lårlinje | 55 cm |
| Benlængde | 93 cm |
| Fodstørrelse | 21 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Vaginal dybde | 18 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 31 kg |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.