Beskrivelse
Om hende
Dette er en smuk kærlighedsdukke fra det virkelige liv. Det har de funktioner, der gør det muligt at bruge sexdukke offentligt. Hnece, lesbisk kvinde skide sex dukke kan føle den smidige bløde og glatte hud. Derudover kan du reparere vagina-sexdukke i nogle få nemme trin ved hjælp af vores sexdukke-re[pair-kit.
Desuden er denne store booty sex dukke xxx gifs dukke meget holdbar. Dette betyder, at du kan have så meget dybt stimulerende sex med denne anal med sex dukke gennemgang dukke, som du ønsker. Uden at skulle bekymre sig om skader. Derfor, hvis du ønsker at være en af et par, så brug sexdukke. Denne blow job – kærlighedsdukke sexdukke er godt rustet til at imødekomme alle dine seksuelle behov. Dette betyder, at dine to yndlingsfyre og en sexdukkepornofantasi er godt inden for din rækkevidde. Således kan du med denne kurvede.big.booty sexdukke bringe dine vildeste seksuelle fantasier til virkelighed.
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 170 cm |
| Buste | 86 cm |
| Talje | 71 cm |
| Hofte | 89 cm |
| Arm | 50 cm |
| Skulder bredde | 44 cm |
| Benlængde | 86 cm |
| Fodlængde | 22 cm |
| Penis længde | 15 cm |
| Mundtlig dybde | 10 cm |
| Anal dybde | 20 cm |
| Nettovægt | 53 kg |
Dukkegalleri























































































Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.