Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | TPE |
| Højde | 157 cm |
| Buste | 72 cm |
| Ned buste | 57 cm |
| Hofte | 81 cm |
| Talje | 50 cm |
| Skulder | 33 cm |
| Armlængde | 60 cm |
| Håndlængde | 15 cm |
| Benlængde | 80 cm |
| Mundtlig | 12 cm |
| Vagina | 15 cm |
| Anus | 14 cm |
| Fodlængde | 22 cm |
| Armomkreds | 21 cm |
| Nettovægt | 28,6 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.