Beskrivelse
Om hende
Er du på udkig efter at udforske en fuldt realistisk shemalesex-dukke? En der var designet til at tilbyde den allerbedste seksuelle oplevelse? Så er din underdanige dukke sextape dukke perfekt til dine behov. Derfor har denne h cup margie sexdukke alle de bedste egenskaber fra en premium dukke sex porno hub dukke. Det betyder, at denne athena-sexdukke har alle de funktioner, du har brug for for at nyde maksimal intensitet og et fuldstændigt fordybende seksuelt møde. Moorever, denne dukke-sexvideodukke var ikke til at holde. Det betyder, at du kan nyde utallige sexdukke-kællinger, mens du har en sexdukke, der fuldt ud tilfredsstiller alle dine seksuelle behov.
Desuden er denne tynde teen-sexdukke osma fantastisk tilføjelse til din eksisterende eller nye sexlegetøjskollektion. Selv hvis du vil have et par, har sex med sexdukkefantasi. Derfor er en liv som en ægte dukke et godt valg til at få dine fantasier til at komme til live.
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 170 cm |
| Buste | 91 cm |
| Talje | 72 cm |
| Hofte | 95 cm |
| Arm | 62 cm |
| Skulder bredde | 43 cm |
| Benlængde | 78 cm |
| Fodlængde | 24 cm |
| Penis længde | 15 cm / 25 cm |
| Oral dybde (kun blødt hoved) | 12 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
| Nettovægt | 38 kg |
Dukkegalleri











Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.