Beskrivelse
Om hende
Dimensioner
| Materiale | Fuld silikone |
| Højde | 165 cm |
| Kop | F |
| Nettovægt | 33 kg |
| Fuld Buste | 84 cm |
| Under Bust | 62 cm |
| Talje | 54 cm |
| Hofte | 94 cm |
| Skulder bredde | 33 cm |
| Armlængde | 63 cm |
| Benlængde | 84 cm |
| Fodstørrelse | 22 cm |
| Skededybde | 17 cm |
| Anal dybde | 16 cm |
Dukkegalleri












Anmeldelser
Der er ingen anmeldelser endnu.