Popis
O ní
Nejúžasnější realistické sexuální panenky pro muže najdete zde. Sex s panenkami lásky je prospěšný vašemu zdraví. Jsou také skvělými společníky. S hentai milostnými panenkami můžete mít trojku se sexuální panenkou a člověkem. Sexu panence v životní velikosti to nikdy nebude připadat divné, protože je odhodlána dělat vám radost.
Skutečná cena panenky sexu panenka USA je dostupná ve srovnání s výhodami, které milostná panenka nabízí. Tato sexuální panenka americké výroby je dodávána s obrázky z alba panenek a s doplňky k oblékání. To zahrnuje spodní prádlo a různé barevné paruky.
Většina realistických ženských sexuálních panenek se dodává v různých velikostech, jako jsou obří sexuální panenky a milostné panenky v životní velikosti. Trvání sexu dospělé panenky nezávisí na její velikosti. Může to trvat hodiny, dokud nebudete spokojeni.
Asijská panenka není známá pouze svými barevnými rysy. Tato realistická panenka je nejlepší panenkou v plné velikosti pro muže. Po použití byste měli vždy vyčistit, abyste se vyhnuli infekcím. Sex panenky jsou o experimentování, zábavě a poznávání toho, co vám nejlépe vyhovuje.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 160 cm |
| poprsí | 81 cm |
| Pás | 62 cm |
| Boky | 91 cm |
| Rameno | 39 cm |
| Paže | 55 cm |
| Noha | 81 cm |
| Chodidlo | 20 cm |
| Čistá hmotnost | 38 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 17 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.