Description
About Her
The most amazing lifelike sex dolls for men are found here. Sex with love dolls is beneficial to your health. They also make great companions. With hentai love dolls, you can have a threesome with a sex doll and a human being. It will never look weird to the life-size sex doll because she is committed to making you happy.
The real doll price of the sex doll USA is affordable compared to the benefits the love doll has to offer. This American-made sex doll comes with doll album pictures and dress-up accessories. This includes lingerie and different colored wigs.
Most lifelike female sex dolls come in various sizes such as giant sex dolls and life size love dolls. The adult doll’s sex duration isn’t dependent on its size. It can go on for hours till you are satisfied.
The Asian boob doll isn’t known for its color features alone. This lifelike female doll is the best full-size doll for men. You should always clean after use to avoid you getting infections. Sex dolls are all about experimenting, having fun, and getting to know what works best for you.
Dimensions
| Material | TPE |
| Height | 160cm |
| Bust | 81cm |
| Waist | 62cm |
| Hip | 91cm |
| Shoulder | 39cm |
| Arm | 55cm |
| Leg | 81cm |
| Foot | 20cm |
| Net Weight | 38kg |
| Oral Depth | 13cm |
| Vagina Depth | 18cm |
| Anal Depth | 17cm |
Doll Gallery











Reviews
There are no reviews yet.