Popis
O ní
Každý miluje dokonalou sexuální kazetu, dobré sexuální video s dokonalou ženou. Žena, která je dokonale vyrobena a je tak krásná na pohled. Skutečné porno s panenkami je tak sexy. Na sexu s japonskou sexuální panenkou prostě něco je. Zvlášť jeden s těmi zlobivými uniformami zdravotní sestry, které pro ně byly vyrobeny. Dobře se ohnul nebo položil a jen tvrdě narazil. Videa se skutečnými sexuálními panenkami jsou velkým přínosem a mají široké publikum, které je může podpořit. Tato videa poskytují svým uživatelům nejlepší recenze sexuálních panenek a obsahují mnoho informací o různých typech sexuálních panenek.
Nejskutečnější sexuální panenky jsou asijské sexuální panenky. S jejich energickými bradavkami a dokonalými ňadry velikosti košíčku, jejich dokonale tvarovanými ústními dutinami k jejich pevným kulatým zadkům. Tyto sexuální panenky v životní velikosti vzaly průmysl sexuálních panenek útokem. A poskytnout divákům tuny asijských pásek se sexem s panenkami. Internet je plný chlapů, kteří vždy hledají názvy jako „sex s panenkou“ a téměř všichni nakonec kliknou na kazety s asijskými sexuálními panenkami.
To je dobrý ukazatel toho, že lidé si ty asijské sexuální panenky určitě užijí.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| Prsa | 100 cm |
| Pás | 49 cm |
| Boky | 89 cm |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 22 cm |
| Anální hloubka | 18 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.