Popis
O ní
Pokud jste milovali párkové porno s porno s panenkou, pak vás tento nejnovější design sexuální panenky jistě zaujme. Skutečná milostná sexuální panenka Katarina je extrémně realistická a živá sexuální panenka. Výhody vlastnictví jemné sexuální panenky, jako je Katarina, nekončí tím, že je vaší sexuální hračkou, ale je také trvanlivě zkonstruovaná a vydrží po vašem boku roky.
Cena za sex s panenkou, jako je sex s panenkou Brittany, je neuvěřitelně dostupná a vy můžete být hrdým majitelem této sexuální panenky lidské velikosti za pouhých pár stovek dolarů. Má snadné a rychlé nastavení, které usnadňuje montáž. Nezapomeňme zmínit snadno čistitelný a moderní design této panenky.
Zkurvená sexuální panenka hardcore, která má intenzivně realistický vaginální a anální pocit, který vás nechá na omdlení. Na internetu je k dispozici mnoho erotických videí se sexuální panenkou v prdeli obrovským pérem a zlou panenkou, která má sex s dívkou.
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 151 cm |
| poprsí | 79 cm |
| Pod poprsím | 57 cm |
| Pás | 52 cm |
| Boky | 95 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.