Description
À son sujet
If you loved sausage party bun sex doll porn, then you will surely be interested in this sex doll newest design. The real love sex doll Katarina is an extremely realistic and lifelike sex doll. Advantages of owning a soft sex doll like Katarina doesn’t end at her being your sexual toy, she is also durably constructed and will last for years by your side.
The price for sex doll like Brittany doll sex is unbelievably affordable, and you can be a proud owner of this human sized sex doll for just a few hundred dollars. She has an effortless and quick setup that makes for easy assembly. Let’s not forget to mention this doll’s easy-to-clean and modern design.
Fucking a sex doll hardcore that has an intensely realistic vaginal and anal sensation that will leave you reeling. Many erotic videos of sex doll fucked by huge dick and evil doll has sex with girl are available on the Internet.
Dimensions
| Matériel | Tête en silicone + corps en TPE |
| Hauteur | 151cm |
| Bousiller | 79cm |
| Sous le buste | 57cm |
| Taille | 52cm |
| Hanches | 95cm |
| Profondeur vaginale | 18cm |
| Profondeur anale | 16cm |
| Poids net | 37kg |
Galerie de poupées












Avis
Il n’y a pas encore d’avis.