Popis
O ní
Nejnovější sexuální panenkou ve městě je panenka holandská manželka. Tyto panenky mají tělo bohyně, nevinný pohled a sladký obličej. Nemusí toho moc dělat, než vás dostane do nálady. Už teď vypadá sexuálně atraktivně a perfektně vypadá i v různých outfitech.
Tato nejnovější sexuální panenka je malá sexuální panenka na prsa. Je pro vás snadné chytit její prso, když do ní strčíte zezadu, nebo můžete jen hladit a hrát si s jejím prsem, když ležíte na posteli.
Tyto panenky jsou levné. Člověk by si myslel, že si kupuje zasranou panenku zdarma. A nemusíte se starat o to, kam ji uložit. Její malá ňadra a další prvky vám umožní snadno ji uložit mimo oči veřejnosti. Můžete ji mít ve skříni, šatní skříni, pod postelí, nebo ji můžete nechat sexy ležet na vaší posteli.
Malá prsní panenka je vysoce kvalitní sexuální panenka a je to také zakázková milostná panenka. Můžete si ji přizpůsobit, aby vyhovovala vašim preferencím, a můžete změnit kteroukoli z jejích funkcí. Jste-li na pochybách, pořiďte si vysoce kvalitní sexuální panenku s malými prsy.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 165 cm |
| Linie prsou | 67 cm |
| Linie pasu | 54 cm |
| Hip Line | 94 cm |
| Šíře ramen | 29 cm |
| Délka paže | 67 cm |
| Délka nohy | 103 cm |
| Velikost nohou | 22 cm |
| Stehenní linie | 48 cm |
| Linie lýtek | 32 cm |
| Čistá hmotnost | 36 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.