Popis
O ní
I když v supermarketech a na veřejných prostranstvích není sexuální panenka Izle, každá žena si zaslouží mít sexuální panenku pro ženy, nejen ty video panenky, které nedělají nic pro potěšení. Proto představujeme tuto sexuální panenku pro ženské oči. Tato dámská sexuální panenka je jednou ze špičkových sexuálních panenek, které nestojí ruku a nohu. Řekneme vám o ní více. Tato sexuální panenka v životní velikosti je přesně to, o čem jsme léta a roky snili. Tato milostná panenka je realistická, takže je stejně vysoká jako vy a má detailní ruce, obličej a tělo.
Sexy panenka se skutečným sexem je druh, do kterého se zamilujete. Má otevřený, přívětivý úsměv, hezkou tvář ve zlatém řezu, vytvarovanou čelist a hezkou hladkou tvář. Ale- je to transsexuální sexuální panenka s penisem. Sexuální panenku Izle si zamilujete, protože má pěkný, tlustý obvod, který uspokojí všechny druhy žen, i když si jej můžete přizpůsobit. Takže pokud jste unavení z mužů a unaveni ze sexu s muži, proč nezkusit Izle?
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| poprsí | 80 cm |
| Pás | 50 cm |
| Boky | 80 cm |
| Délka paže | 63 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 33 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek













Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.