Popis
O ní
Tato plyšová panenka ze 70. let 20. století má všechny nejlepší vlastnosti a vlastnosti skutečné sexuální panenky. Vlastnosti, které z této populární sexuální panenky Samanthy udělaly skutečnou panenku na jih, jsou tedy docela zřejmé. Od živého vzhledu prémiové sexuální panenky baculatého tatínka medvěda. Textury připomínající maso, které zaručují váš úplný pohlcující stimulující zážitek. Tato živá sexuální panenka je důkazem toho, že můžete mít plně pohlcující sexuální zážitek s vysoce kvalitní panenkou genie.com skutečným sexem s panenkou nahá.
Nemusíte být proto mužem, který vyhodí do vzduchu sexuální panenku. Pevná kvalita provedení a lehký design zajišťují, že tato antro chlupatá sexy plyšová panenka je vždy připravena vyrazit. Pokud si tedy chcete užít plně realistický zážitek ze sexu s panenkou v hnědé barvě s hnědou sexuální panenkou. Tato živá sexuální panenka je tou nejlepší volbou, jak toho dosáhnout.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | Pohár F 162 cm |
| poprsí | 80 cm |
| Podprsí | 60 cm |
| Pás | 55 cm |
| Boky | 85 cm |
| Vaginální hloubka | 18 cm |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
| Čistá hmotnost | 37 kg |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.