Popis
O ní
Když modelují sexuální panenky, jako je grimoárová sexuální panenka Ria, AKA nejlepší anální panenka na fóru sex doll, zajistíte spoustu věcí, jednou z nich je, že kromě TPE panenka nemá nic společného s TPE sexuální panenkou, dee. Tato cosplay sexuální panenka je taková roztomilá anime panenka s perem a má slevový kód pro sexuální panenku, díky kterému je dostupnější, takže vaše potěšení nikdy nestojí víc, než si můžete dovolit.
V případě, že se snažíte vyhnout nákupu tím, že si koupíte roztomilejší milostnou panenku, pamatujte, že nikdo nikdy neřekl, že si užíval sexu s panenkou ⅙. Potřebujete panenku, která vás udrží stejně dobře jako vy ji, a dokonce se ukáže tak, jak potřebujete. Nehrajte žádné hry se svými orgasmy; vyhýbejte se příběhům, které se dotýkají dneška.
Rozměry
| Materiál | Silikonová hlava + TPE tělo |
| Výška | 170 cm D-hrnek |
| Rameno | 36 cm |
| Horní prsa | 84 cm |
| Spodní část prsou | 62 cm |
| Pás | 58 cm |
| Boky | 88 cm |
| Obvod stehna | 50 cm |
| Obvod lýtka | 30 cm |
| Legnth | 85 cm |
| Délka chodidel | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 37,5 kg |
| Hloubka úst | Není dostupný |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek












Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.