Popis
O ní
Tyto panenky jsou skvělým způsobem, jak sundat kameny diskrétním, bezpečným a zábavným způsobem. Sexy milostné panenky přicházejí s velkými kozami a mačkanými zadky. Jsou to cenově dostupné sexuální panenky pro širokou veřejnost. Skvělá panenka, která nezruinuje banku. Tyto sexy panenky používá spousta lidí díky tomu, že jsou tak cenově dostupné. Jsou také skvělým způsobem, jak experimentovat se svými sexuálními fantaziemi. Přicházejí ve všech tvarech a velikostech, některé mají dokonce otvor pro ústa a jeden pro vagínu, takže si můžete užít tyto sexy panenky jako v životě, jak chcete. Sexuální panenka z opravdové lásky je uživateli dodávána s pěkným kostýmem, který vám pomůže naladit správnou náladu. Tyto panenky jsou vysoce kvalitní. Nohy sexuálních panenek také baví fetišisty. jsou perfektně zpracované.
nejlepší sex panenka porno nebo skutečné panenky porno je široce přijímán nyní v porno průmyslu. Videa ukazují, jak lidé mají sex se sexuálními panenkami. Sexy kreslené obrázky panenek se používají k prodeji anime sexuálních panenek.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 168 cm |
| Prsa | 79 cm |
| Pás | 59 cm |
| Boky | 87 cm |
| Čistá hmotnost | 39 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 22 cm |
| Anální hloubka | 18 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.