Popis
O ní
Víte, jak krásné je vlastnit toto porno s panenkou sexu? Jsou velmi lehké na nošení a jsou vhodné pro lidi se zdravotními problémy, které jim zakazují pohyb. Přesto většina lidí věří, že jsou příliš jednoduché; kvůli tomu budou neúčinné, pokud jde o sexuální požitky; proto jsou známé jako izraelské sexuální panenky s jedinečným nádechem. Naopak, nejlepšími skutečnými sexuálními panenkami jsou blush x5 men sladké jasmínové sexuální panenky a falešné části těla této sexuální panenky jsou jako lidské a je nesmírně vzrušující si s nimi hrát.
Navíc mají tři pronikavé pohlavní orgány (vagínu, ústa a řitní otvor), díky nimž jsou v posteli velmi zvláštní a aktivnější. Díky tomu jsou luxusní a vyžadují další péči a údržbu.
Georgina dokáže poskytnout bláznivé šťastné chvíle při sexu. Nejlepší by bylo, kdybys měl i lubrikant. Nemusíte se bát, že se vaše sexuální panenka po orálním sexu pozvrací nebo že bude mít ztuhlý krk a nebude s ní dobře fungovat; o to bylo postaráno. Vaše mužská anime panenka je dostatečně flexibilní, aby mohla vykonávat jakoukoli roli, aniž by se zranila. S kulturistou vdanou sexuální panenkou a Izraelskou sexuální panenkou je zábava. Nedělejte si starosti s tím, jak ukázat péči o svou sexuální panenku, protože přišla s manuálem, který vás povede.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 150 cm |
| poprsí | 95 cm |
| Pás | 47 cm |
| Boky | 83 cm |
| Délka paže | 56 cm |
| Chodidlo | 22 cm |
| Čistá hmotnost | 40 kg |
| Ústní hloubka | 13 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 16 cm |
Galerie panenek
















































































Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.