Popis
O ní
Existují panenky pro dospělé, které se hodí do každé situace. Když se cítíte nadrženi, abyste měli zvláštní fetiš, nehledejte nic jiného než sexuální panenku. Když dostanete svědění poškrábat tu ošklivou myšlenku, na kterou jste vždy chtěli jednat, hubte ne dále než sexuální panenku.
Mnoho dospělých dává přednost sexu se sexuální panenkou, což je způsobeno pohodlím, které přinášejí. Žádná omezení a můžete být divoký, jak chcete. Realistické dospělé panenky jsou skvělými kandidáty na takové činy. Milovaný sex s panenkou je relaxační způsob, jak si odpočinout. Existují také oblečení pro sexuální panenky, které vám naladí náladu, chcete si zahrát roli s policií, obléknout svou panenku jako důstojníka, chcete mít sex s lékařem, pořiďte své panence lékařskou uniformu.
Sexuální porno s malými prsy má mnoho fanoušků, tyto panenky jsou levné a malé, mají tu správnou velikost, aby byly drsné. A pokud opravdu chcete jít natvrdo, pořiďte si řepkovou panenku. Tyto panenky jsou navrženy tak, aby zvládly tlak vašich bláznivých nápadů.
Chcete-li se o nich dozvědět více, navštivte fórum sexuálních panenek, kde se dozvíte více o sexuálních panenkách. K vidění budou také sexuální panenky. Předem uvidíte spoustu krásných panenek a budete se na nich cítit.
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 159 cm |
| Prsa | 86 cm |
| Pás | 64 cm |
| Boky | 103 cm |
| Čistá hmotnost | 46 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Vaginální hloubka | 22 cm |
| Anální hloubka | 18 cm |
Galerie panenek















Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.