Popis
O ní
Rozměry
| Materiál | TPE |
| Výška | 158 cm |
| Horní část hrudníku | 78 cm |
| Spodní část hrudníku | 62 cm |
| Pás | 54 cm |
| Boky | 83 cm |
| Rameno | 32 cm |
| Paže | 62 cm |
| Noha | 82 cm |
| Chodidlo | 21 cm |
| Čistá hmotnost | 30 kg |
| Ústní hloubka | 12 cm |
| Hloubka vagíny | 18 cm |
| Anální hloubka | 15 cm |
Galerie panenek











Recenze
Zatím zde nejsou žádné recenze.