Описание
За нея
Докато някои обичат техните секс играчки да имат големи гърди, има много други, които предпочитат секс кукли с малки гърди. И както се очаква, имаме всеки избор, който искате, когато става въпрос за притежаване на висококачествени секс кукли. Нищо в секс куклите не е трудно за реализиране или реализиране. С тези японски любовни кукли в пълен размер можете да почувствате, че контролирате сексуалния си живот и да бъдете шефът, за когото винаги сте мечтали. Това са висококачествени секс кукли, които чакат да бъдат прецакани, косплей, облечени и моделирани. Изработени са от висококачествен материал, който не е опасен за вашето здраве. Реалистичните силиконови любовни кукли са без мирис и са екологични. Няма да е хубаво здравето ви да бъде застрашено поради сексуална експлоатация. Имаме най-добрия ви интерес в сърцето си. Силиконовата любовна кукла е мека и има успокояващото усещане на истинска жена.
Те могат да бъдат поставени в различни пози за секс, с лубрикант и да се занимават със секс, който е успокояващ за душата. Има много възможности за избор в секс куклата с малки гърди. Това е, за да сте сигурни, че ще изберете истинска секс кукла, която отговаря на вашия вкус и за да сте сигурни, че ще прекарате задоволително. Вашата възрастна любовна кукла ви очаква. Трябва да спрете да се колебаете и да изберете от широката гама от нашите почти истински любовни кукли.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 166см |
| Линия на гърдите | 80 см |
| Линия на талията | 57,5 см |
| Линия на бедрата | 87см |
| Ширина на раменете | 38см |
| На една ръка разстояние | 67см |
| Дължина на крака | 104см |
| Размер на краката | 21 см |
| Бедро Линия | 46см |
| Телешка линия | 30см |
| Нето тегло | 37 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.