Описание
За нея
ум? Значи сте открили секс кукла от sc, която може да свърши работата.
Тази реалистична японска секс кукла е страхотна секс кукла Чисаки. Перфектен за вашите сексуални нужди. Благодарение на добре подробната колекция от функции. С тази секс кукла мъжът, който използва истинската кукла, може да изследва повече от просто физическо удоволствие.
Тази фалшива секс кукла на кралете на реалността може да се използва, за да превърнете най-сексапилните си фантазии в реалност. И благодарение на реалистичните глави за секс кукли за продажба. Можете да сменяте между няколко вида, докато създавате своята уникална фантазия. Следователно, с тази секс кукла dh168. Можете да изследвате дълбините на сексуалното удоволствие, както никога досега. И така, можете да очаквате най-добрите женски видеоклипове за секс кукли с цици с тази истинска кукла от реалния живот. Тази безсмислена секс кукла tumblr може да понесе всичко, което можете да хвърлите върху нея.
Търсите ли да получите висококачествена джобна секс кукла henti. Такъв, който е проектиран специално за вашето пълно сексуално удовлетворение
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 163см |
| Линия на гърдите | 94см |
| Линия на талията | 79 см |
| Линия на бедрата | 114см |
| Ширина на раменете | 36см |
| На една ръка разстояние | 67см |
| Дължина на крака | 55 см |
| Размер на краката | 21 см |
| Бедро Линия | 65 см |
| Телешка линия | 36см |
| Нето тегло | 52,5 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли











Отзиви
Все още няма отзиви.