Описание
За нея
Онлайн игрите никога няма да се сравнят с истинските, така че оставете своята VR секс кукла и елате да играете с една от нашите 3D секс кукли. За да не се притеснявате, че ще загубите целия си напредък, имате ли робска кукла? БДСМ кукла? Изкривяване на доминацията? Е, тази кукла може да отговори на всяка една от тези нужди.
Любовната кукла с малки гърди се предлага облечена в комплект доминатрикс, с няколко щипки, няколко кожени пискюла и много кожа.
Въпреки всички начини, по които тази секси кукла за похот е готова да ви служи, тя не е скъпа и е евтина секс кукла. Нейното качество е далеч над основните солидни секс кукли и тя има по-естествено изглеждащи черти.
Естествено оформени гърди (вие избирате какъв тип предпочитате) нормална талия, достатъчно, реалистично дупе, което е достатъчно малко, за да бъде нормално, достатъчно голямо, за да се клати и подскача, докато се чукате.
Реалистичната любовна кукла може да мине за истинско момиче, благодарение на нейното TPE тяло. Бонусът е, че тя ще направи много неща, които дори едно истинско момиче не би направило.
Остави тези VR игри и ела да усетиш истинското нещо. Тя няма да хапе. Освен ако не искаш тя.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 161см |
| Гърди | 110см |
| талия | 80 см |
| Хип | 115см |
| Дължина на крака | 79 см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 22 см |
| Нето тегло | 62 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли












Отзиви
Все още няма отзиви.