Описание
За нея
Искате ли да купите една от най-добрите големи афроамерикански кукли на пазара? Тази несимулирана секс кукла Тифани е чудесен сексуален спътник. Такава, която има всички най-добри характеристики, от които се нуждаете в персонализирана секс кукла за лице. Следователно, с тази реалистична секс кукла. Видеото за секс с кукла от висок клас обещава да осигури завладяващо ниво на външен вид и усещане.
Освен това, ако се чудите, измама ли е секс куклата harmonyx. Това е най-доброто място за извратен секс с кукла за малко дете от магазин за секс кукли от световна класа. Така че вашите порно фантазии за секс кукли културисти могат да станат реалност възможно най-скоро.
Освен това, тази секси любовна кукла е напълно оборудвана с истински кукленски вагини. Харесванията, които получавате в първокласна синонимна кукла. Следователно сексът с гумена кукла обещава да бъде напълно потапящ и много реалистичен.
Размери
| Материал | Силиконова глава + TPE тяло |
| Височина | 157см |
| Гърди | 94см |
| талия | 67см |
| Хип | 115см |
| Рамо | 43см |
| Дължина на крака | 70 см |
| На една ръка разстояние | 60 см |
| Дължина на крака | 19 см |
| Нето тегло | 51 кг |
| Орална дълбочина | Не е наличен |
| Вагинална дълбочина | 17 см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли

























































































Отзиви
Все още няма отзиви.