Описание
За нея
Връщате се от работа стресирани, уморени и на ръба да се разпаднете. Не знаеш дали искаш да ядеш или да спиш; просто знаеш, че имаш нужда от нещо, което да те накара да се отпуснеш, вероятно малко секс, но къде е партньорът ти? Ето защо трябва да изберете Bells. Bells е вашата секс кукла на знаменитост, която е идеалната кукла за вас, за да получите облекчението от стреса, от който се нуждаете.
Тази секс кукла от реалния живот се предлага с извито тяло, умерени цици, които можете да обвиете с ръце, и умерено дупе. Путката на тази шибана кукла също крещи майната ми винаги. Ако искате да се насладите на секса със секс кукла, за да облекчите стреса си, изберете Bells. Тази реалистична секс кукла може да се наведе назад, подходяща е за компания и има способността да ви помогне с различните ви сексуални фантазии. Тази солидна секс кукла е готова и за малко BDSM.
Bells също е семейство от латексови кукли и това означава, че няма нищо, което искате да правите с тази реалистична секс кукла, което да не можете да направите. Ако целта ви е да се насладите на умопомрачителен секс след дълъг работен ден, побързайте и си вземете тази любовна кукла и я направете своята кукла за чукане толкова дълго, колкото искате. само внимавай, може да се привържеш към нея.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 165см |
| Гърди | 84см |
| талия | 59см |
| Хип | 87см |
| Дължина на крака | 85 см |
| Дължина на крака | 21 см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
| Орална дълбочина | 12см |
| Нето тегло | 35 кг |
Галерия за кукли

























Отзиви
Все още няма отзиви.