Описание
За нея
Червени устни, снежнобяла кожа и големи изразителни очи, всичко това крещи за СЕКСИ и тотална съблазнителка. Прическата й също е страхотна. Тя изглежда като модел от списание, с тези хубави големи цици и кремообразна сочна путка, която се намокря само за един човек – и този специален човек трябва да сте вие! Майната й на тази 100 см сладка любовна кукла и нуждата ви от сексуален и привлекателен спътник ще бъде пълна. реалистичните tpe кукли са добри, но тази е с най-доброто качество. Освен това най-доброто за порно с кукли за секс, истинска кукла за чукане не е малък избор, тя е кукла с първокласно качество, която дори вашите приятели тайно ще искат да чукат. Този реалистичен живот като любовна кукла ще ви отведе толкова далеч в оргазми, че не само ще пожелаете повече, но ще я имате отново и отново, навсякъде из къщата, защото тя е толкова неустоима. Японският живот като кукли е най-добрият за бързи, дълги и тежки чукания, Bsdm или фантастични чукания. Страхотно момиче за страхотен сексуален апетит, тя винаги е гладна за вас!
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 163см |
| Бюст | 78см |
| талия | 54см |
| Хип | 93см |
| Нето тегло | 36 кг |
| Орална дълбочина | 15см |
| Дълбочина на вагината | 17 см |
| Анална дълбочина | 17 см |
Галерия за кукли























Отзиви
Все още няма отзиви.