Описание
За нея
Срещали ли сте Чарли, единствената голяма чернодупе секс кукла с най-красивата усмивка? Най-добрата мъжка гей секс кукла с най-мекото дупе, което е толкова уникално във всяко отношение. Тази човешка секс кукла с най-горещото бедро е всичко, от което се нуждаете, за да започнете сексуалното си желание за деня. Реалистична секс кукла с реалистично тяло.
И тази персонализация на секс кукла е специално създадена за жените, за да посрещнат своето сексуално търсене, а нейното ангелско усмихнато лице озарява живота ви и обръща всяка ужасна ситуация във ваша полза. Един ден с тази голяма секс кукла док носи преживяване, променящо живота ви. Знаете ли, че най-интересната част от тази реалистична секс кукла е, че можете да отидете в любимия си бутик, за да поръчате дрехи за секс кукла, докато галите тази голяма черна секс кукла?
Тази много малка секс кукла е надарена в педиатрията. Тя може да гали тялото ви, за да ви даде онова романтично докосване преди секс, за което винаги сте жадували. Това е основната причина, поради която я наричат секс куклата с огромни гърди и пишка с наденица. Никой не може да се мери с тази 158-сантиметрова секс кукла с най-големия член в леглото, секс кукла Ким с най-голям апетит към женския секс, за да ви доведе точно до тази точка на оргазъм. Никой не дарява щастие като тази човешка секс кукла, която е силно надценена; той наистина е 155 см секс кукла.
Размери
| Материал | TPE |
| Височина | 165см |
| Бюст | 89см |
| талия | 50см |
| Хип | 81 см |
| На една ръка разстояние | 65 см |
| Крак | 21 см |
| Нето тегло | 34 кг |
| Орална дълбочина | 13 см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Анална дълбочина | 16 см |
Галерия за кукли

























Отзиви
Все още няма отзиви.