Описание
За нея
Размери
| Материал | TPE |
| Размер на тяло | 170см D чаша |
| Нето тегло | 37 кг |
| Пълен бюст | 84см |
| Под бюст | 64см |
| талия | 53,5 см |
| Хип | 95 см |
| Дължина на крака | 21,5 см |
| Рамо | 37см |
| Дълбочина на вагината | 18см |
| Дълбочина на ануса | 15см |
| Орална дълбочина | 12см |
Галерия за кукли


































































































Отзиви
Все още няма отзиви.